Admin, İbibik Kuşu Yorumu


İbibik Kuşu hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, İbibik Kuşu konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

SERHAD
04.07.2017
İbibik yavrusu annesine demiş ki anne neden durmadan taşınıyoruz? annesi de yavrum bizde bu ..t olduktan sonra çok yuva değiştiririz. Diye bir deyim vardır halk arasında.

SERHAD
04.07.2017
İbibik yavrusu annesine demiş ki anne neden durmadan taşınıyoruz? annesi de yavrum bizde bu ..t olduktan sonra çok yuva değüitiriz. Diye bir deyim vardır halk arasında.

SERHAD
07.06.2017
Benim bildiğim diğer adı da hüt hüt kuşu dur KURAN DA Hz.süleymana haber getiren kuş olarakta bilinir.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kuşlar, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018