caner yıldırım, Kumru Yorumu


merhabalar bizim evde kumrular karı koca diyim kombinin üstüne basit bir yuva yaptılar 2 yavrusu var çok tatlılar her sabah onları izliyorum sabah kahvaltısını çok güzel yapıyolar öğlen göremiyorum evde yokum ama onları seyretmesi çok güzel

caner yıldırım, 30.07.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

murat
07.11.2017
helal olsun..sizi kutluyorum...benimde pencerede saksı vardı..onun içine yuva yapıyorlardı...ama kargalardan ve yağmurdan korumak için saksı yerine üstü kapalı kutu koydum..kutunun önünü açtım..buraya alıştılar...hem yağmurdan korundu..hemde yabani kuslardan..bu yıl 4 yavru çıkardı...yem ve su verin lütfen..


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kuşlar, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018