Muhammet, Saka Kuşu Yorumu


Abi benim yavru sakam. Var disimi erkekmi belli deil ara sira otuyor baska yok. Ayrica benden kaciyor ne yapabilirim lutfen cevaplayiniz


Muhammet, 27.01.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

metin
22.02.2016
Muhammed Kardeşim,fazla rahatsız etmeden iki üçgün arayla suyunu değiştir.Haftalık altını boşalt.Temiz kağıt koy.Normal karışık yem al.Ondan ver.Arada küçük yaprak kıvırcık verirsin.Zamanla sana alışacaktır.Yalnız fazla eline alıp sıkmadan kendi halinde bakmaya çalış.Ötümünü geliştirecektir.Biraz sabret.Güneş gören balkon altı tavandn 50cm aşağı asıver.Kapalı,koyu renk banyoluk al Kafese içine 1cm.derinliğinde su koy ve as.Zamanla sende okuduklarınla daha tecrübeli amcalarından bilgiler alacaksın.Hayırlısı olsun.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kuşlar, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018