misafir, İspinoz Yorumu


benim ispinoz kuşumun ilk aldığımda kafasındaki tüyler yolunmuştu ve ben çözüm olarak oraya krem sürmüştüm ve kafesine koymuştum ama kafeste 3 tane daha kuş vardı sabah onlara baktığımda ise kuşumun kafasını daha çok yolmuşlardı ve ben çözüm olarak onu başka kafese koydum acaba krem den dolayı mı tüyü döküldü yoksa öteki kuşlar mı yoldu

misafir, 05.02.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Masum köylü
12.03.2018
Yaa kıyamamam ben ona :( Benim düşüncem onu kafesin içinde duran diğer kuşlar yapmış olabilir ama yinede bilemem kremin etkisi var mı yok mu diye :/ Umarım iyileşir ve tüyleri tekrar eskisi gibi güzel olur :)


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kuşlar, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018